بهترین تشک

در این سایت مارک های مختلف کنار هم با قیمت آپدیت گرد هم آمده اند و خوبی آن این است که مشاوره آنلاین و تلفنی و حتی حضوری هم برای مشتریان و سوالاتی که درذهن دارند مهیا شده است . و متعصبانه به یک مارک نگاه نمیکنند و با توجه به نیاز مشتری تشک معرفی میکنند .

اما جواب سوال کدام مارک تشک بهتر است ؟

بهتر است بدانید که این همه تنوع مدل و برند نشان از نیاز های مختلف مشتریان است . هر مشتری , یک تشک مختص خود را میخواهد . چرا که وزن افراد و نوع خواب هرکسی با فرد دیگری فرق دارد . نمیتوان یک تشک را برای همه تجویز کرد .

مثالی بزنم تا راحت تر متوجه بشوید . فردی را در نظر بگیرید که وزن ۶۰ کیلو و ۲۵ سال دارد و عادت به خواب جای نرم دارد . ما به این فرد تشکهای طبی فنری از نوع منفصل و در صورت امکان دارا بودن مموری فوم پیشنهاد میدهیم .

در مثالی دیگر فردی دیگر با ۷۰ سال سن و وزن ۷۵ کیلوگرم تشک را از ما میخواهد که مشکلی برایش حین خواب پیش نیاید . ما به این فرد در ابتدا با پرسیدن بیماری های احتمالی ناحیه کمر و نوع خواب تشکی را معرفی میکنیم که خاصیت طبی داشته باشد . همانطور که میدانید یک فرد با سنین بالا دیگر انعطاف دوران جوانی را ندارد و باید تشکی استفاده کند که زیاد نرم و حالت ارتجاعی نداشته باشد .

اینهارو گفتم تا این مطلب را عنوان کنم که " هر برندی معمولا برای جامعه هدف خودش تشک تولید میکنه " تشک رویا معمولا تشکهایی برای افراد متوسط جامعه با قیمتهای متوسط تولید میکند . تشک خوشخواب تشک های با قیمت بیشتر و متنوع تر را در سبد خرید مشتری قرار می دهد . تشک برن تشکهایی با پارچه های خاص همگام با تولیدات جهانی و البته قیمتهایی بیشتر را به مشتری خود ارائه میدهد . تشک میترا , تشکهایی با قیمت و کیفیت مناسب برای افراد متوسط تولید میکند . تشک داتیس سعی میکند با تنوع و کیفیت بالاتری تشک را در ویترین تشکهایش قرار دهد . تشک پیر کاردین , تشکهایی با تکنولوژی روز و قیمت های مناسب با کیقیت و خدمات پس از فروش قابل قبول دارد . تشک دنلپ تشکهایی طبی را معرفی میکند که بیشتر جهت مصارف مدیکال و کاهش دردهای ناحیه کمر مفید هستند . تشک بست و کلبک با وارد کردن مواد اولیه از ترکیه محصولات با کیفیتی را به بازار روانه کرده که در سالهای گذشته موفق بوده است .